מי אני

קוראים לי ענבר

בילדותי ראיתי חזיונות ואת העתיד, ראיתי דברים נוספים שלא כל האנשים רואים. גדלתי כבת לניצולת שואה, אימי ואביה ניצלו בזכות חזיונות והדרכה  רוחנית גבוהה.  בית ילדותי היה רוחני מאוד, הכל היה גלוי ופתוח. את יכולותי כנראה ירשתי גנטית מהורי. אבי התברך ביכולות ריפוי של הילר ואימי ברוחניות ותקשור גבוהים אשר הצילו אותה, בין היתר, מידי הנאצים בשואה. אימי הייתה מורה ליוגה באוניברסיטת ת"א בה לימדה כ- 20 שנים. היא הייתה תלמידתו של המורה הדגול "שיבננדה" שראה את יכולותיה וברך אותה על כך.  

זהו בית ילדותי שם ספגתי את כל יכולותי הרוחניות, ראייה, אינטואיציה, הדרכה, תקשור, ריפוי  ועוד, בנוסף לידע שבאתי איתו לעולם.

 ילדותי

כילדה הכל נראה לי טבעי, חשבתי שכולם חווים ורואים את מה שאני רואה. כשדיברתי באופן גלוי וחופשי, שמתי לב שמסתכלים עליי ב"הרמת גבה" ולא הבינו אותי. עם השנים הבנתי שעלי לשמור את הידע לעצמי ולא לשתף. בבגרותי שיתפתי את חברותיי הקרובות כאשר חזיתי להן דברים והם קרו והתרחשו.

"ייעוץ הדדי"

אימי נהגה לקחת אותי לסמינרים וסדנאות של "ייעוץ הדדי" (RE-EVALUATION COUNSLING). מגיל 10 ועד לגיל 15 נכחתי בכל הסמינרים והסדנאות. השתתפתי בקבוצות והייתי פעילה למרות גילי הצעיר. כבר אז נחשפתי למבוכי הנפש, טיפולם, וקבלת כלים שאיתם אני משתמשת בחיי. הרעיון המרכזי בשיטה זו: לא לתת עצות למטופל, המטופל צריך למצוא את התשובה בעצמו בעזרת תמיכה והכוונה (הנלמדת). הריפוי  והפתרון לכל מצוקה נימצאים בתוכנו אנחנו רק צריכים "יד מכוונת" כדי להגיע לריפוי המלא. אנחנו הרופאים הטובים ביותר של עצמנו.
לכולנו דפוסי התנהגות המושפעים מטראומות, חוויות מהעבר ועוד. 

תקופת הצבא

בצבא שירתתי ביחידת מחשבים. החדר שלי הפך להיות "המרפאה" של היחידה לכל מי שסבל מכאב ראש, כתף, בטן, רגל ועוד. חבריי ליחידה "עלו לרגל" למשרדי לקבל טיפול בהילינג.

הכשרה ולימודים

לאחר שחרורי מהצבא ובלחץ חבריי למדתי הילינג וריפוי באנרגיות, רפלקסולוגיה וריפוי בשמנים ארומתיים ב"מרכז שלוס ארומתרפיה מסורתית".
למדתי ראייה, קריאה וריפוי הילות אצל אמה הרווינג מאנגליה.
למדתי "פנג-שוואי" אצל ד"ר ירון זפרן.
למדתי "תטא הילינג" ריפוי של העידן החדש, בהסמכת ביה"ס של ויאנה סטיבל בארה"ב.
קורס מורים לתטא הילינג אצל ויאנה סטיבל - הסמכה למורה בתטא הילינג.
למדתי את "המסע" אצל ברנדון בייס.
ACCESS BARS -  מרכז שלוס
 E.M.P MASTER - N.L.P THE UNIVERSAL COLLEGE
 MASTER - N.L.P THE UNIVERSAL COLLEGE
בשנת 2001 פתחתי את מרכז הטיפולים הראשון מסוגו בארץ, בבית קליפורניה בביצרון בת"א.  ייחודו של מרכז הטיפולים: שילובם של מטפלים מגישות שונות, המטפלים יחדיו בהרמוניה במטופל.  הרעיון העומד מאחורי גישה זו, הוא מעין פאזל, שבו כל טיפול מגישה  שונה  מהווה חלק בפאזל ויחד הם מהווים את השלם....בריאתו, החלמתו וריפויו המושלם של המטופל. היום אני עושה את זה לבד,עם כל הידע שרכשתי ולמדתי מגוון רחב של שיטות ריפוי המשתלבות יחד לריפוי יסודי, מלא ושלם.

 כיום אני מטפלת ב"מרכז שחר חדש" .

אני משלבת את כל "המתנות" שקיבלתי מהבריאה עם הידע שרכשתי, על-מנת לטפל ולעזור לכל.

אני מהווה כלי עבור בורא-עולם, להעביר החלמה וריפוי.

אני מקבלת הדרכה רוחנית כיצד לטפל בכל מטופל ובכל בעיה.

logo בניית אתרים