תעשיות היופי בעולמנו במקום שני ברווחיותם לאחר תעשיות המזון בפער מאוד קטן

כאשר ראיתי את סטטיסטיקת הצריכה הזאת תהיתי: "הרי המזון הינו מוצר הכרחי לקיומנו, למעשה מוצר חובה שלא ניתן בלעדיו, מוצרי יופי נחשבים כמותרות ובכל זאת פער הצריכה מאוד קטן. זאת אומרת שהיופי נתפס בעינינו אחרי המזון שהוא קיומי כדבר חשוב ביותר. למה היופי כל-כך חשוב לנו? למה אנחנו משקיעים במוצרי יופי הכוללים: בגדים, קוסמטיקה, חיטוב הגוף, ניתוחים, הזרקות, שאיבות ועוד. יש המוכנים לחתוך בבשרם החי על מנת להראות טוב (להתאים למודל יופי שהחברה הכתיבה). יש המוכנים לעבור ניתוחים בהרדמה כללית, התאוששות והחלמה קשה וזאת כדי להראות בהתאם לנורמת החברה.

כן, זה נכון ואי אפשר להתעלם מהעובדה שאנחנו נראים טוב אנחנו גם מרגישים טוב, אבל כמה זמן? כאשר הבעיה לא נעוצה במראה החיצוני שלנו, לאחר זמן קצר שוב נרגיש שמשהו חסר, האושר שהציף אותנו נעלם, שוב משהו לא בסדר והאנרגיה שלנו עכורה. לעיתים אנחנו מנסים להלביש את תחושתנו על המראה החיצוני שלנו, אנחנו חושבים שנסדר שם אז הכל יסתדר ויהיה מושלם למרות שלא המראה שלנו הוא הבעיה, זה הדברים שאנחנו סוחבים מילדות, משקעים, דפוסי חשיבה והתנהגות, פגיעות, כאבים, עכבות. כפי שנקרא בלשון העם "שריטות", "חבילות" ואני אומרת בעיות, למי אין בעיות? אין אדם ללא בעיות!!!  

אנחנו צריכים כל הזמן לעבוד על עצמנו, לתקן על – מנת לקבל איכות חיים יותר טובה עבורנו. בטח שניתוח אף או אחר לא ישנה את התיקון האמיתי הפנימי.

ידוע לכולנו כי הנפש היא המראה שלנו, הקוסמטיקה הטובה ביותר זה אושר!!!

שאנו מאושרים אנחנו קורנים, זורחים, העור שלנו בוהק, מרגישים ניפלא. למה אנחנו לא משקיעים באושר שלנו? במשחות, קרמים, סבונים, בשמים, בגדים כן, באושר שלנו לא?! האושר שיאריך את חיינו, בריאותנו יטיב את מראנו ואת איכות חיינו.

אנו משקיעים רבות בעטיפה החיצונית, נכון היא חשובה אבל העיקר זה הבתוכו, אולי נעצור ונחשוב רגע מה אנחנו עושים בשביל הנפש פנימה, מה אנחנו עושים בשביל עצמנו לאני  -  שבי?

כולנו יודעים שהטיפול הפנימי משתקף החוצה…

תעשיות היופי בעולמנו במקום שני ברווחיותם לאחר תעשיות המזון בפער מאוד קטן
טואול - בניית אתרים