ניקוי וטיהור הגוף מרעלים

ניקוי וטיהור הגוף מרעלים

לאחר הניקוי היסודי של הבית לקראת פסח, ננקה את גופנו למען בריאותנו.

האביב מסמל התחדשות, צמיחה, לבלוב ופריחה, קדימה נתחדש ונמרק את גופנו מכול צבעי המאכל, שומנים, סוכרים, ג'אנק-פוד הנדבק לוורידים, לכבד, למעי וגורם נזק בריאותי. נקינו את הבית מאבק, פיח, לכלוך זרקנו דברים שלא בשימוש אז למה שלא ננקה את היקר מכל והחשוב את עצמנו מבפנים.

שאנו בריאים אנו חשים אנרגטיים, מלאי שמחה, חיוניים, נראים טוב ויש לנו שיפור באיכות חיינו. אנו נתדלק את גופנו באופן בריא ונכון. נתקן את הנזקים שנגרמו לגופנו, נטהר את המערכת הגופנית ע"י כך מחזור הדם יוגבר ויוטהר והמערכת החיסונית תתחזק. בדרך ניפטר מהצלוליטיס.

זה לא יהיה לכם קל, כיוון שצריך לשנות הרגלים והתוצאות אינם מיידיות רק לאחר שבעה ימים ראשונים מתחילים לחוש בתועלת. התוכנית היא שלושים ימים, ביחס לכל אורך השנים בהם הגוף צבר רעלים שונים זה זמן קצר ביותר, לדעתי מגיע לגוף שלכם ניקוי עבור כל העבודה שהוא עושה עבורכם כל השנים. מגיע לו תשומת-לב ותחזוקה נכונה על כל העוול שגרמנו לו במהלך השנים וקיבלנו אותו כמובן מאליו. בסך הכל אנחנו נקצור את הפירות של טיפול נכון וראוי בגופנו. תיישמו תוכנית זו רק מרצון, בנכונות ובנוחות, אם זה מחוסר ברירה ואין אנו רואים בה צורך של ממש תדחו אותה למועד אחר נוח יותר.

בבוקר אתם תתעוררו ערניים ולא מנומנמים, בערב תחושו עייפות ולא תשישות. השינה תהא עמוקה ופחות תתעוררו בלילה, תחושו הבדל בעור הפנים והגוף. המודעות לגוף גוברת וחשים את קצב החיים. 

האם אתם מוכנים לצאת לדרך וללמוד כיצד לעשות זאת? לדעתי כן!

אם בתוכנית יש חלק שלא ניתן ליישם לדלג עליו לא בכל מחיר, ועדיף לעשות חלק מאשר לא לעשות כלל.

להתייחס כטיפול מפנק שאנו מעניקים לעצמנו, חודש זה כחודש פינוק בחוות בריאות, תתנסו במזונות חדשים, פינוקים שונים, הפחתת מתח וטיפול בצלוליטיס. זו הזדמנות לחוש חיוניים ובריאים.

נשים בהריון, מניקות, העוברים טיפול רפואי למחלה, מתאוששים ממחלה קשה ונוטלי תרופות מרשם או מצב בריאותי לא ברור לא להמשיך לקרוא – אין ליישם תוכנית טיהור וניקוי זו.

התוכנית מזינה את הגוף בשילוב מושלם של סל מזונות אם מקפידים על רשימת המזונות ופעילות גופנית  ניתן לחזור לאיזון גופני מוחלט.

רבים המזונות שאנו אוכלים מדי יום עלולים לגרום לבעיות, בשל חוסר איזון במזון לדוגמא: חסר בברזל גורם לאנמיה, צריכה מופרזת של אלכוהול, חסר בוויטמין סי גורם למחלת הצפדינה, צריכת יתר של עגבניה עלולה לגרום לחומציות גבוהה ובעיות עיכול. פטריות מסויימות עלולות לשבש את האיזון הרגיש של בקטריות המעיים העדינה ולהחליש את החיסון נגד זיהומי פטרת. עיכול מיץ תפוזים הוא קשה ומכביד על הכבד.

בתקופת ניקוי הגוף יש לאכול מזונות בצורתם הטבעית והלא מעובדת.      המזון צריך להיות טרי.

יש להכניס לגוף מזונות טובים לתחזוקתו למשל: -

פירות יבשים (אגוזי מלך אין לאוכל בצורתם הטבעית רק קלויים, מטוגנים, אפויים וכו'. כיוון שייש בהם בקטריות)

מזונות עשירים באשלגן

שום

סוגים שונים של נבטים

עוגיות מקמח אורז

חומוס (לא סלט חומוס קנוי)

סלק אדום

פירות טריים

דגי–ים ממים-עמוקים

תה צמחים

קטניות

מים טהורים

כדי להגיע לאיזון מוחלט וחיזוק המערכת הפנימית בגוף כגון: כבד, כליות, מחזור הדם, בלוטות הלימפה רצוי מאוד ליישם דרכים נוספות לזירוז ניקוי הגוף: - 

טכניקה לעיסוי עצמי

הברשת עור יבש

תנוחת גוף – אחיזה נכונה

פעילות גופנית

טכניקות נשימה

אמבטיות מגנזיום

שמנים ארומטיים

בהמשך נלמד להשתמש בטכניקות אלו.

ייתכן תופעות לוואי למשל שהגוף מתנקה מקפאין, ייתכנו כאבי ראש קלים, לצורכים סוכרים ופחמימות (לחם, פסטה) יחושו אובדן אנרגיה. ייתכן בתחילה פצעונים קטנים בגוף (לא בפנים) לשון פרוותית, ריח לא נעים בנשימה אלה תופעות המעידות שהגוף אכן מתנקה מרעלים, הם סימנים חיוביים והן רק בהתחלה. 

יש להרבות בשתיית נוזלים בעיקר מין או תה צמחים, להבריש את הלשון כל בוקר ואם יש ריח רע מהפה לעיסת פטרוזיליה תעזור מאוד.

הגוף

הגוף מנקה עצמו מפסולת באופן טבעי, בתנאי שאנחנו לא מעמיסים עליו פסולת...   הסבר קצר על-מנת להבין את תפקידם של האיברים החשובים אשר הם אחראים על ניקוי גופנו: - 

הכבד

אחראי על חילוף החומרים (מטבוליזם), הוא מסלק את החומרים הרעילים וממיר אותם לחומר שהגוף מסוגל לעשות בו שימוש, לאחסנם או לסלקם. כאשר הוא עמוס בעבודה עלולה להיווצר אקזמה על העור.

הכליות

מסננות את הפסולת הרעילה מתוך הדם וסילוקה מהגוף באמצעות שתן. הכליות אחראיות על איזון הנוזלים בגוף והסדרת האשלגן והנתרן החיוניים לזרימה תקינה של הנוזלים בגוף. כאשר מתמודדים עם פסולת רבה מדי עלול להיווצר אקזמה על העור.

מערכת הלימפה

אחראית על סילוק הפסולת מהגוף, נוזל הלימפה מיוצר בבלוטות הלימפה בחלקים שונים בגוף, קולט את התאים המתים, מוציא נוזלים ופסולת מן המזונות ומעביר אותם לבלוטות הלימפה, שם עוברת הפסולת תהליך סינון ומוחזרות אל הדם ולאחד מאיברי הסילוק: העור, הכבד, הכליות כדי לצאת מהגוף באמצעות זיעה, צואה, שתן.

העור

מגן על גופנו ומשתרע על שטח נרחב ביותר בגוף, הוא אינדיקציה לגבי המתחולל בגוף. חיוורון, עור בוהק, עור צהוב, צבע טוב וכדומה.                       העור הוא הראי למתחולל בגופנו, לדוגמא: הסנטר משקף את המתרחש בבטן ובשלפוחית השתן, הוא משקף גם את תפריט המזונות שלנו.                         בשעת מתח העור יראה יבש וחיוור, בעת מחלה יאבד את צבעו, במחלה חמורה העור צהוב ופצעים עליו.      העור מפריש פסולת מים, מלחים, חומצת שתן, אמוניה שתן. הוא משמש כמסננת.    ניזכר כאשר אוכלים מאכל מסויים הזיעה מפרישה את ריח המאכל כגון: חילבה הריח מופרש בזיעה ולבגדים ריח של חילבה. לכן לנאמר פעם לכל עדה יש את הריח שלה, מפאת מאכלי עדות.

מתחילים: למעוניינים לקבל את התוכנית במלואה חינם ללא תשלום, צרו עימי קשר.

טואול - בניית אתרים