מהו בעצם יעוד?

מהו בעצם יעוד?

הייעוד הינוי מיצוי מלא של הפוטנציאל העצמי שלנו.

כל אחד ואחת מאיתנו נועדנו להביא לעולם דבר ייחודי, מתנה שרק אנחנו יכולים להביא. לכל אחד מאיתנו שילוב של תכונות אופי והתנסויות בחיים, חוויות ושיעורים שלמדנו על-מנת להכשיר אותנו להגשים את ייעודנו.

מציאתו הינה משימה לא קלה ומורכבת, בתוך הנשמה שלנו מצוי קוד חבוי של הפוטנציאל שלנו, שם עלינו לחפש בתוך נבכי הנשמה.

מה הייעוד שלנו?

לכל אחד מאיתנו יש ייעוד והוא כמובן שונה מאדם לאדם, יש כאלה שייעודם להקים חיי משפחה טובים והרמוניים, יש כאלה שייעודם להיות מוסיקאים, אמנים, מורים ועוד.

למדתי על "בשרי" כאשר אנו מנסים לחמוק מייעודנו השיעורים עד לתובנה יהיו ארוכים וכואבים לעיתים.

המעניין שבכל הדתות: יהדות, נצרות, איסלם, בודהיזם, דרוזים, ואפילו שבט המאיה ודתות קטנות אחרות כולם מאמינים בייעוד.

אדם ההולך מן העולם אומרים: "הוא סיים את ייעודו!"

כיצד נדע מה ייעודנו?

החיים מובילים אותנו בכל מיני דרכים, ישרות, עקלקלות, קצרות, ארוכות, עליות, מורדות שונות ומשונות עד לייעודנו.

אנחנו יכולים ללמוד דבר אחד ולעסוק בדבר אחר ושונה בתכלית.

הבריאה מוצאת את הדרך לכוון  אותנו.

ברגע שמילאנו את ייעודנו שלשם כך הגענו, הנשמה חשה סיפוק עצום, הענקנו מתנה ליקום, חשנו הגשמה עצמית, תרימה, חיים מלאי משמעות, תוכן, סיפוק ותחושת הצלחה.

מהי הדרך הנכונה לייעוד?

כאשר אנחנו לא בכיוון הגשמת הייעוד, הדברים לא מסתדרים לנו, יהיו תקלות ותקיעות. אנו נחוש בזה באינטואיציה הפנימית שלנו.      

כאשר אנו  חשים סוג של הכוונה שהדברים מוליכים לנתיב מסויים כגון: בדיוק נכנסה השכנה והיה לה רעיון או עזרה, או בן-דוד, חבר בדיוק מחפש עובד או יש לו כרטיס. אחותי נכנסה עם מודעה ביד,  המלצה שקיבלנו בדיוק בזמן….היקום עוזר לנו, מכוון אותנו, זאת לא סתם המלצה או זריקת רעיון באוויר ואנחנו שמענו והתחברנו. אנחנו נכיר את האנשים הנכונים לשיעור או להתקרבות הגשמת ייעודנו. השיעור הוא חלק ודרך לייעוד. 

ייעוד זה לא חלום!!! זה לפעמים מבלבל, הגשמת חלום לא בהכרח הגשמת ייעוד.

ייעוד הוא לא בהכרח מקצוע!!!

ייעוד: – להעצים אנשים, לרפא אנשים, לעזור לאנשים, ללמד, להנהיג, לתרום לאנושות, הכוונה של אנשים וכדומה.

ייעודי בחיים

תמיד רפאתי ועזרתי לאנשים,  תמיד התייעצו עימי, נתתי טיפים,  בצבא למרות שהייתי ביחידת מחשבים, חדרי הפך למרפאה של היחידה, טיפלתי בהילינג בזה שפרק את הכתף במשחק כדור-עף, בזאת עם המגרנה ועוד. תמיד ביקשו ממני "רק תשימי את היד"…. נמשכתי לעולם הרפואה המשלימה למדתי הילינג, שמנים ארומתיים, פנג-שוואי, תזונה,קריאה בהילות ותטא הילינג.

היום , אני מטפלת באנשים ומיישמת את כל הכלים שקיבלתי מאת הבריאה ואת הידע שרכשתי. אני חשה סיפוק עצום כאשר מטופל נכנס אליי לטיפול בעיניים כבויות ויוצא עם עיניים זוהרות ונוצצות, מלאות חיות וחיוניות. כאשר מטופלת למודת סבל וכאב ובפניה ארשת הסבל הרב, לאחר טיפול היא יוצאת ללא כאבים ופנים נטולים סבל. מטופל המגיע עיוור ויוצא רואה, אני חשה מאושרת כאילו זכיתי בלוטו, שום דבר בעולם (מלבד לידה) אינו משתווה לתחושה זו. אני מודה לבורא עולם שריפא ובחר בי להעביר את הריפו דרכי. אני לא מרפאה, אני מעבירה את הריפוי מבורא עולם. כאשר מודים לי אני אומרת "תודו לבורא עולם, לא לי, אני שליחה, אני צינור"…

טיפ – כיצד תוכלו לגלות את ייעודכם?

לפני השינה, ממש לפני ההרדמות, לבקש מבורא עולם לקבל מידע, הכוונה לגבי ייעודכם בחיים. וכך להרדם, בבוקר תדעו את התשובה היא תמצא בתוכם.

הדרך שלי לייעודי

לפני כ- 15 שנים חשתי שמצאתי את ייעודי, פתחתי מרכז טיפולים בת"א, לנגד עיניי עמדו המטופלים והרצון העז שלי להביא קץ לסבלם ולרפאם. התשלום היה פחות חשוב בעיני וזאת הסיבה שהמרפאה נסגרה כיוון שלא יכולתי מבחינה כלכלית להמשיך להחזיק אותה, היו הוצאות והטיפולים הרבים שנתתי ללא תמורה לא הצדיקו את החזקת המקום.

בהחלט זה היה שיעור כואב, לקבל תמורה.  

עבור המטופל זה חשוב כיוון שחייב להיות איזון בין הנותן למקבל בין המקבל לנותן…

אסור להפר איזון זה, חייב להיות חילוף אנרגיות!!!

עבדתי בעבודות שונות והמשכתי ללמוד וללמוד ולהרחיב את אופקי ולרכוש ידע נוסף.

כאשר למדתי תטא הילינג המדריכות שלי קיבלו שאני חייבת לרפא אנשים לא מחר אתמול. ידעתי את זה אבל לאור ניסיון העבר ניסיתי לחמוק וזימנתי לי עבודה שתתאים לתנאים שלי, מבחינת שעות, מיקום ומשכורת. קיבלתי עבודה נהדרת כפי שזימנתי אבל קיבלתי בוס פסיכופט וזה היה שיעור נוסף.

פתאום החלו להגיע אליי אנשים לטיפול, התעקשו לשלם לי יותר, הריפוי שאני מעבירה עבר מפה לאוזן .

לא מזמן עברתי שיעור נוסף, עמדתי בו בהצלחה וחשתי סיפוק עצום ותחושת התעלות כאשר ידעתי לדרוש את המגיע לי עבור הטיפול, כאשר מטופל החליט על דעת עצמו לאחר הטיפול לשלם לי חצי מהסכום מבלי ליידע אותי על כך.

שמחתי שזה קרה ידעתי שעכשיו אני בדרך הנכונה שלי ובהגשמת ייעודי בחיים!

מאחלת לכולכם: למצוא את ייעודכם בחיים במהרה ובכך לחסוך שיעורים שלעיתים כואבים, תחושו את תחושת ההתעלות העילוי של אושר ואהבה אינסופית לעולם, לאנשים ולכל יצירי הבריאה…

טואול - בניית אתרים